Πρόγραμμα Αγώνων – Αποτελέσματα 2019-2020

Διοργάνωση Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. 1η ΦΑΣΗ (1η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/09/19 16:30 1-3
2. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) ΠΕΥΚΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 1-0
3. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/09/19 16:30 0-3
4. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 3-0
5. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/10/19 16:00 1-0
6. Κ12-2ος Όμιλος (1η φάση) ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/10/19 14:00 2-0
7. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/10/19 16:00 2-2
8. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/10/19 15:00 1-2
9. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) ΤΑΤΑΥΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/11/19 15:00 5-0
10. Κ12-2ος Όμιλος (2η φάση) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΡΟΥΦ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/11/19 16:30 0-6
11. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/11/19 15:00
12. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
13. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
14. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.) ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
15. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
16. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.) ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
17. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
18. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.) ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
19. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ
20. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.) ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
21. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
22. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.) ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
23. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΛΩΝΟΣ
24. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.) ΠΛΑΤΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
25. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ
26. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
27. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
28. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
29. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
30. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.) ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
31. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
32. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.) ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
33. Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
34. Κ12-2ος Όμιλος (3η φάση) ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
35. Κ12-2ος Όμιλος (4η φάση) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ
36. Κ12-2ος Όμιλος (5η φάση) ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
37. Κ12-2ος Όμιλος (7η φάση) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
38. Κ12-2ος Όμιλος (8η φάση) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
39. Κ12-2ος Όμιλος (9η φάση) ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

Σκόρερς

Λεπτά Συμμετοχής

Back to Index

Χορηγοί